Plakát

školka akce prosinec

Plakát

školka akce prosinec

Jídelníček

školka akce prosinec

 Informace o alergenech

Evropská Unie

Podzimní tvoření v ZŠ 2019

Tisk

podzimtvorzs19 6

fotogalerie

14. 10. 2019 Dopravní výchova 4. ročník

Tisk

doprhr19 2

fotogalerie

16.10.2019 Důležité

Tisk

Výsledek obrázku pro veš

Vážení rodiče, prosíme, zkontrolujte dětem vlasy, ve škole se opět objevily vši.

11. 10. 2019 Projekt 72 hodin

Tisk

7219 4
Opět po roce jsme se zapojili do projektu 72 hodin. Tento projekt nás má naučit více vnímat svět kolem sebe. Letos jsme se rozhodli zasadit další strom. Dětské hřiště za školou se pyšní dalším stromem - jinan dvoulaločný. Zároveň jsme dětské hřiště a prostory v okolí školy uklidili, vyhrabali část listí a větviček, zametli chodníky apod. Před školou jsme zasadili nové květiny - narcisy a tulipány. Věříme, že uvedenými aktivitami naše školní ani domácí péče o svět kolem nás nekončí. Žáci ZŠ si mohli také zakoupit tričko pro podporu projektu a navíc dostali náramek a placku 72 hodin. Zase za rok se budeme těšit na další aktivity prospěšné pro naše okolí.

fotogalerie

11. 10. 2019 Projekt Kakao na stromech

Tisk

kakao19 11
Letos jsme se zapojili do projektu Kakao na stromech. Nezůstali jsme pouze u vyvěšení plakátů o kakau. V pátek 11. 10. si žáci 5. ročníku připravili scénku a stanoviště, která se týkala kakaa. Žáci ostatních ročníků si mohli zkusit vyrobit kakaový bob, přenášeli poslepu kakaové kuličky, vytvářeli návrh na bonboniéru, kreslili znak čokolády Orion, ochutnávali různé druhy čokolády a kakaa. Někteří rodiče nám připravili na ochutnávku různé druhy čokoládových dobrot, za což jim velmi děkujeme. Na závěr jsme si společně i s mateřskou školou zazpívali písničku Mléčný bar. Děkujeme všem, kteří nám pomohli tento projekt realizovat.

fotogalerie

Náhodné fotky z naší F O T O G A L E R I EZákladní škola a Mateřská škola Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Suchá Loz 155, 687 53